Ecoiffier Kuzhina e Shefit

NOL0853

Leke 4,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuzhine e kompletuar me mbledhje deri ne 180 grade

E pershtatshme me rrethanat e dhomes se femijes

Pershfin te gjitha pajisjet e domosdoshme ten je kuzhine elektroshtepiake, lavaman dhe enet e kuzhines

Permasat 64x26x54 cm

Rekomandohet per femije mbi 18 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: