Fisher Price Tapeti i Kercimit Shfaq më të madhe

Fisher Price Tapeti i Kercimit

PB0174

Leke 8,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tapeti interaktiv i kercimit dhe roboti do ti argetoje femijet ne cdo kohe

Me ngjyra terheqese, i markes Fisher Price

Nje loje argetuese dhe edukuese ne te njejten kohe. Mesoni numrat, shkronjat, ngjyrat etj

Mjafton te shtypni robotin dhe duhet te ndiqni udhezimet e tij

E pershtatshme per femijet 9-36 muajsh

Ka nevoje per bateri te tipit AA

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: