Fisher Price Globi Edukativ

PB0178

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Globi edukativ nga Fisher Price

Nje loder interaktive ku femijet do te keni boten ne duar

Shtate butona te ndryshem do te prezantojne femijet me emrat e kafsheve dhe vendodhjen e tyre neper kontinente

Me ngjyra dhe muzike terheqese per femijet

Ju mund te zgjidhni vete nivelin e lojes per femijen tuaj

Globi Edukativ do ti mesoje femijeve kafshet, kontinentet, ngjyrat, mjetet e transportit etj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: