Hasbro Loje Travial Pursuit

SL0523

Leke 4,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje shume argetuese e cila do tju mesoje dhe shume kuriozitete

E pershtatshme per moshat mbi 16 vjec dhe luhet me 2-6 lojtare

Hidhni zarin, pergjigjuni sekte pyetjes dhe nese arrini i pari ne qendern e tabeles, ju do te shpalleni fitues

Ndiqini me kujdes udhezimet qe ndodhen ne kuti dhe loja do te behet e paharrueshme

Argetohuni ne cdo moment me miqte tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: