Germa prej Druri

DS0017

Leke 4,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Germa e pare e emrit e personalizuar me detaje te bukura.

Material druri dhe dizajn unik.

Permasat: 30 x 20 cm 

Ideale per tu vendosur tek biblioteka si ndarese librash ose kur te deshironi si nje dekor special.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: