Germe Artizanale Quilling

DS0149

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Teknika e punimit Quilling eshte nje art me vete dhe quhet ndryshe filigrami prej letre.

Me prejardhje qe nga periudha e rilindjes ku artistet e perdornin per te dekoruar librat e shenjte kjo teknike vjen ne ditet tona ne forma nga me te ndryshmet.

Kjo eshte germa qe ju deshironi ne kete teknike ku cdo detaj perben pamjen unike.

Personalizohet me ngjyrat qe ju deshironi kombinuar me detaje plot variacion.

Certifikata vjen tek ju me kornize dhe xham per ta vendosur si nje kujtim te bukur dhe dekorativ.

Permasat: 30 x 40 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar. 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: