Fascion Bady Lormar Shfaq më të madhe

Fascion Bady Lormar

Leke 4,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fascion Bady Lormar

Body me ngjyre lejla e markes Lormar

Materiali 58% poliamid, 33% poliester dhe 9 % elastike

Do nxjerre ne pah detajet tuaja me joshese.

Nje stil qe do ju ofroje vetesiguri dhe joshje.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: