Set Gota dhe shishe Wedding Shfaq më të madhe

Set Gota dhe shishe Wedding

DS0132

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate unike per ciftin e ri.

Shishe dhe 2 gota te dekoruara teresisht me dore, me detaje unike si nuse dhe dhender.

Mund ti personalizoni me inicialet e ciftit dhe daten e dasmes.

Seti eshte i vendosur ne nje kuti lluksoze per te kompletuar urimin tuaj.

Shishja eshte e mbushur me vere te kuqe.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: