Magic Bus Shfaq më të madhe

ZEP0085

Kornize ne Forme Autobusi

Leke 2,590

Detajet

Kornize ne Forme Autobusi

Nje kornize ne formen e nje autobuzi londinez me dy kate

Permba 7 fotografi te vogla qe i zgjidhni sipas deshires me permasa 12x8 cm ndersa e gjithe korniza 60x32 cm

Qendron e varur ne mur.

Nje ide mjaft e mire per te gjithe te dashurit tuaj qe adhurojne udhetimet dhe duan te ruajne cdo kujtim prej tyre

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: