Syze per Meshkuj te Zeza me Detaje Silver

SF0006

Leke 6,590

-Leke 2,000

Leke 8,590 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per Meshkuj te Zeza me Detaje Silver

Syze ngjyre e zeze per meshkuj

Imitim i persosur i markes origjinale Persol 9655 95/31

Me konture te trasha plastike me te njejten ngjyre, ndersa xhamat e polarizuar ngjyre e zeze nga jashte dhe refleks blu ne gri nga brenda

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV

Bishtat hapen ne varesi te formes dhe madhesi te kokes

Dizenjo elegante me disa detaje silver tek pjesa e bishtave cka i ben syzet mjaft stil ne llojin e tyre

Syzet vijne me kuti te paketuara, me mbajtesen qe mbyllet me magnet qe mban logon e markes dhe peceten pastruese per xhamin.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: