Syze per Femra Katrore te Zeza

SF0005

Leke 6,990

-Leke 2,000

Leke 8,990 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per Femra Katrore te Zeza

Syze ngjyre e zeze me xham te polarizuar dhe konture te trasha

Imitimi me i persosur i origjinalit te markes Celine CL41066/S 807XM

Xhami kombinim shume i mire i ngjyre se zeze me grine e polarizuar, mbron syte nga rrezet e demshme UV

Konturet dhe bishtat jane plastike ngjyre e zeze

Te sofistikuara, inspirim dhe vizion.Kjo eshte logoja e koleksionit me te ri qe prezanton Celine per sezonin pranvere-vere 

Stil trendy i viteve te fundit dhe nje nga zgjedhjet e Kim Kardashian, Carmen Electra And Kylie Jenner

Syzet vijne se bashku me mbajtesen me zinxhire qe mban logon e markes dhe peceten pastruese per xhamin.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: