Syze per Meshkuj te Zeza me Kontur Gold Lart

SF0003

Leke 6,590

-Leke 2,000

Leke 8,590 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per Meshkuj te Zeza me Kontur Gold Lart

Imitimi me i persosur i origjinalit te markes Louis Vuitton Z0105W J0615

Syzet jane ngjyre e zeze me pjesen e konturit gold qe shkelqen 

Stil retro aviator me skeletin e zi dhe nje shtrese te argjende te holle permbi.

Lente ngjyre e zeze dhe mjaft qetesuese per syrin, mbrojtje 100% nga rrezet e demshme UV 

Me logon e markes ne pjesen e bishtave

Nje model sa serioz e klasik aq edhe praktik per perditshmerine tuaj

Mbroni syte dhe dukuni bukur me keto syze mjaft stil kete vere

Vijne tek ju me kutine e ambalazhit, mbajtesen e madhe katrore dhe nje tjeter prej cope ngjyre bezhe si dhe peceten per pastrimin e lenteve

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: