Syze per Femra Kafe me Skelet Gold

SF0001

Leke 5,990

-Leke 2,000

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per Femra Kafe me Skelet Gold

Syze elegante mjaft shik me skelet ngjyre gold

Nje imitim i persosur i markes origjinale Chanel CH5953

Dizenjo gold me si gure te shndritshem ne pjesen e bishtave, ndersa i gjithe skeleti si zinxhire

Xhami ngjyre kafe e celur qe mbron syte nga rrezet e demshme UV.

Syzet vijne me kutine e ambalazhimit, mbajtesen dhe peceten per pastrimin e lenteve

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: