Kornize Emoji-J3 Shfaq më të madhe

Kornize Emoji-J3

ZEP0071

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Emoji-J3

Nje kornize me emoji emoji-J13 per te dashurit tuaj

Me sfond te bardhe me nje foto qe qendron horizontalisht 

Fotoja ka permasa 7x10 cm ndersa e gjithe korniza 10x15 cm

Zgjidhni foton e duhur per te dashurit tuaj dhe dhurojini nje kornize te tille mjaft terheqese.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: