Ulje çmimi! Kornize Big Dad Shfaq më të madhe

Kornize Big Dad

ZEP0029

Leke 890

-Leke 300

Leke 1,190 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Big Dad

Nje kornize druri per babain e ri dhe dedikuar atij

Me permasa 10x15 cm dhe nje foto vertikale me permasa 4"x6"

Per babain me te mire ne bote, nje cmim unik vetem per te.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: