Dhurata e Dentistit me Raffaello

DS0098

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per mikun apo mikeshen tuaj dentist/e kjo eshte dhurata ideale.

Nje kompozim i krijuar teresisht me dore ne formen e nje dhemballe ose dhembi.

I mbushur me 20 raffaello per te shoqeruar simbolin me embelsi.

Dhembi vendoset brenda nje kutie te dekoruar qe dhurata juaj te kete me shume vlere.

Gjithashtu mund ta shoqeroni me dedikimin tuaj te vendosur ne nje papirus.

Permasat:

20 x 20 cm (dhembi)

25 x 25 cm (kutia)

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: