Set pjatash Arty Ngjyre e Kuqe Shfaq më të madhe

Set pjatash Arty Ngjyre e Kuqe

AG0164

Leke 5,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set pjatash Arty

Materiali: Xham

19 Cope:

  • 6 pjata embelsirash 20.5 cm
  • 6 tasa supe te thelle 16.5 cm
  • 6 pjata kryesore normale 26 cm
  • Nje tas per sallaten 27 cm

Ngjyra e Kuqe 

Lahen lehtesisht ne lavastovile dhe futen ne mikrovale

Ngjyre festash qe do ti japin me teper ndrim dhe gezim tavolines tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: