Prerese Pice “OK” Shfaq më të madhe

Prerese Pice “OK”

LF0328

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Prerese praktike dhe e vecante per prerjen e picave

Dhurojani miqve tuaj te dhene pas kuzhines

Modeli i saj eshte i vecante ne formen e dores "OK"

E pershtashme per perdorim te perditshem

Lehtesisht e pastrueshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: