Radio mini retro Shfaq më të madhe

Radio mini retro

LF0332

Leke 1,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mini radio FM, e bukur dhe e pershtatshme per shijet retro te miqeve tuaj

Mund ta mbani kudo, ne shtepi, zyre etj

Praktike dhe funksionale, me antene e cila zgjatet per nje marrje me te mire

Frekuencat FM nga 88MHz ne 108MH

Punon me bateri 2 x AA

Kjo mini radio FM portative eshte nje ide origjinale per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: