Stilolaps banane Shfaq më të madhe

Stilolaps banane

LF0321

Leke 600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Një stilolaps në formën e një banane

Gjatësia e bananes: 14 cm; Materiali: Polyresin

Argetoni miqte tuaj me kete dhurate te vecante dhe shume funny

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: