Flamingo me drite Shfaq më të madhe

Flamingo me drite

LF0335

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Flamingo me drita te vogla Led

Dekoroni hapsiren ku ju qendroni

Me nje buton te vogel ju do te ndizni 7 dritat qe ndodhen ne trupin e flamingos

Material plastik dhe me permasa 30 x 13.3 x 2.5 cm

Ka nevoje per 2 bateri te tipit AA

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: