Stilolapsa edhe lip balm si akullore Shfaq më të madhe

Stilolapsa edhe lip balm si akullore

LF0334

Leke 500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Stilolapsi me i vecante qe mund te keni pare

Ne forme akullore dhe shumengjyresh

Pervec formes e vecanta tjeter eshte pjesa e siperme e stilolapsi, e cila sherben si nje zutes dhe shkelqyes per buzet

Nje dhurate interesante dhe e vecante per mikeshat tuaja

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: