Set kavanozash “His & Hers” Shfaq më të madhe

Set kavanozash “His & Hers”

LF0319

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Per ty dhe per ate"

2 Kavanoza  me mbihskrimin "His" dhe "Hers" ne nje set te vetem 

Material qelqi me kapak metalik dhe pipa me ngjyre te zeze dhe pink

Kapaciteti mbajtes 500ml dhe lartesia 13 cm

Nje dhurate shume e bukur per te dashuruarit dhe jo vetem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: