Pasqyre tavoline

LF0314

Leke 3,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pasqyrre tavoline per Make Up

Material plastike dhe dru bambu me shume funksione

Mbeshtetet ne tavoline dhe ju krijon lehtesi kur ju duhet te beni Make Up

Permasat 25x22,5x10cm.

Pjesa e drurit poshte per mbajtjen e bizhuterive apo cdolloj aksesori tjeter. Ne deget e siperme mund te varni bizhuterite tuaja te preferuara

Rrotullohet 360 grade dhe zmadhim X3

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: