Mbajtese kripe/piperi “Tropico”

LF0313

Leke 1,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese dhe kripe dhe piperi  "Tropico"

Material qeramike, në formën e një flamingo dhe një ananasi 

Dizenjo shume e bukur dhe arreduese per kuzhinen dhe tryezen tuaj

Praktike dhe shume funksionale

Dimensionet: 8x7x6 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: