Set veglash Robot

LF0312

Leke 3,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set veglash ne formen e nje roboti

Me kacavida dhe 10 koka te madhesive te ndryshme

Praktike dhe zbavitëse. Deri në gjashtë forma të ndryshme të kaçavidave në një produkt si një formë robotike.

Me drita qe punojne me bateri 3xAAA qe nuk jane te perfshira ne paketim.

Me doreza mbajtese. Permasat:20x12,5 x 6 cm

Materiali plastike ABS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: