Top Futbolli Telstar FiFa World Cup Russia 2018

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjithe te apasionuarit e futbollit, tani mund te beni tuajin topin e boterorit

"Telstar 18" eshte topi i ketij boterori Rusi 2018

Nje dizenjo unike dhe mjaft e vecante bazuar ne modelin klasik te topit te boterorit te vitit 1970 "Telstar"

Ngjyrat baze dhe klasike te topit jane e bardha dhe e zeza, por ju mund te zgjidhni edhe ngjyra te tjera bazuar ne skuadren tuaj te zemres

Topi ka gjithashtu shkrime dhe logo ngjyre gold

Masa 5 dhe presioni 0.6-0.8 BAR / 8.7-11.6 PSI

Pak kohe na ndajne nga fillimi i boterorit, bejini nje dhurate miqve qe mezi e presin ate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: