Set Tape per Shishet e Veres 2 cope

LF0311

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set tapa per shishet e veres

2 tapa ne ngjyre e zeze dhe e bardhe

Me ane te tyre mund te mbyllni ajrin dhe te mbani vereren te fresket edhe pas hapjes

Nje dhurate shume e bukur per adhuruesit e veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: