Light Box me 60 Germa A5 Shfaq më të madhe

Light Box me 60 Germa A5

LF0309

Leke 1,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Light Box me 60 germa format A5

Ndryshoni mesazhet tuaja sa herë që ju pëlqen thjesht duke rrëshqitur letrat plastike në dhe jashtë kutisë

Permasat :6,5 x 3,5 cm

Shumë dekorative si një dritë, por edhe shumë argëtuese 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: