Roboti “PokiBOT” Shfaq më të madhe

Roboti “PokiBOT”

LF0306

Leke 2,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mini roboti aktiv "PokiBot"

Lëviz dhe kthehet. Sytë e tij ndriçojnë dhe kërcejnë kur ndizni driten LED.

Mund të regjistrojë zërin tuaj dhe të ndërveprojë me të tjerët 

I përshtatshëm për femije mbi 5 vjec

Permasat:5.7 x 11.4 x 15.2 cm. Punon me bater 1xAAA qe nuk jane te perfshira ne paketim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: