Komardare si Skelet Shfaq më të madhe

Komardare si Skelet

LF0300

Leke 4,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare ne formen e nje skeleti

Fytyre skelet ngjyre e bardhe me ngjyra, material plastike

Per ditet e nxehta te veres, rehati maksimale dhe relax total

Permasat 1,83x1,22x19,5cm, peshon 1.751kg

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: