Llava Lamp me Xixa

LF0299

Leke 6,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Llampe si llave me xixa qe shkelqejne

E gjate ne forme cilindrike me 69 mini llampa te vogla qe i japin ndricim dhomes tuaj

Nje ide shume e bukur dhurate per miqte tuaj

Material metalike dhe plastike shume cilesore ne pjesen e siperme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: