Grow Your “Palm Tree”

LF0294

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kuti per te rritur lulen tuaj

Materia druri me permasa  7.5 x 7.5 x 7.5 cm

Çdo gjë që ju nevojitet për te rritur nje lule te deshiruar ne ambientet e shtepise tuaj

Vjen në një Ecocube Planter. Ecocube dekompozohet dhe kthehet në pleh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: