Bateri Ekstra si Shalqi Shfaq më të madhe

Bateri Ekstra si Shalqi

LF0292

Leke 3,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Bater e jashtme Ekstra Shalqi

Me kapacitet 25500mAh

Mund te karikoni telefonin tuaj ne cdo moment qe deshironi

Me nje Full charge ju do te keni mundesi te flisni rreth 14 ore, instagram 10 ore , 11 ore video dhe 50 ore muzike te gjtiha perkthehen me kapacitetin mbajtes te baterise

Askush nuk e gezon nje telefon pa bateri sesa nje cope shalqi

Nje dhurate shume e bukur per miqte tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: