Caj i Zi Bio “Wake the F*** up” Shfaq më të madhe

Caj i Zi Bio “Wake the F*** up”

LF0291

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti me caj te zi me nje mbishkrim shume interesant

"Wake the F*** up" një përzierës gjallërues i çajit të zi, i mbushur me copa aromatike të xhenxhefilit me shije natyrore

Kutia përmban rreth 50 gota caji

Per te gjithe ata qe adhurojne cajin dhe vlerat e tij ne trupin e njeriut

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: