Gote Kafe + Kafe

LF0290

Leke 2,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gote kafe +kafe

Me nje dedikim interesant per kafene tuaj "F*** Strong coffee"

Per te gjithe ata qe adhurojne kafen. Qesja e kafes eshte 50gr

Pakoja e kafese një përzierje komplekse e kafesë braziliane dhe hondurase Arabica

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: