Reja me drita Shfaq më të madhe

Reja me drita

LF0289

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Re me drita LED qe ndricojne

Kjo llambë e natës në formën e një re është bërë nga material plastike dhe ka permasai prej rreth 30 x 18 x 3 cm

Eshtë bërë prej plastike dhe ka një madhësi prej rreth 30 x 18 x 3 cm

Llamba punon në 2 bateri AA.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: