BIL0226

Mansheta Dragon

Leke 1,490

Detajet

Mansheta gdhendje dragon per meshkuj

Pjesa kryesore metalike me ngjyre te zeze dhe silver

Kombinohen lehte dhe jane mjaft stil

Nje aksesor i nevojshem ne garderoben e meshkujve

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: