BIL0225

Mansheta Forme Katrore me Gure te Zi

Leke 1,990

Detajet

Mansheta metalike me gdhendje dhe gure te zi ne mes

Mjaft unike dhe serioze ne stil per shkak te dizenjos me gura silver rreth e rreth

Kombinohen lehte me te gjitha llojet e kemishave

Nje aksesor i nevojshem per cdo mashkull

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: