Kafe Filter Grundig KM 7280W

NP0706

Leke 8,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kafe Filter Grundig KM 7280W

Kafe filter Grundig, Model KM 7280 W

Ekspres per pregatitjen e kafes filter, me nje dizajn shume te vecante.

I perbere nga material qelqi shume cilesore.

Permban 12 gota, te cilat mbajne nje kapacitet prej 1.8 litra.

Perbehet nga ekran LCD dhe ore dixhitale

Pesha e ekspresit eshte 2 kg ndersa dimensionet jane 41,2 x 28,2 x 27 cm

Energjia 1000 Watt, Temperatura: 95 ° C Ngjyra e bardhe

Me 1 vit garanci

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: