Axhende 2019 me Magnet e Personalizuar Shfaq më të madhe

Axhende 2019 me Magnet e Personalizuar

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Axhende 2019 e personalizuar me magnet 

Permasa: 17.2 x 24 cm 

320 faqe 

E dipsonueshme ne ngjyre blu te erret dhe te zeze.

Personalizojeni me emrin e plote, iniciale, nje tekst te shkurter ose me logon qe ju deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: