Portofol per Femra e Personalizuar 8919-3

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per femra i personalizuar 8919-3

Vjen ne dy ngjyra te ndryshme roze dhe gri mes te cilave mund te zgjidhni te preferuare tuaj

Mund te printoni emrin e plote, inicialet apo nje dedikim ne formen e thenies

Material lekure e perpunuar shume cilesore.

Uroni dike special me nje dhurate po kaq speciale

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

19 produkte te tjere ne te njejten kategori: