Trofe Druri AD098 i Personalizuar

EP0612

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate elegante me dedikimin tuaj.

Shprehni vleresimet tuaja duke personalizuar me tekst dhe logo pllaken e drurit.

Trofeu ka dizajn elegant me nje mbajtese nga pas.

Material druri ne ngjyre vishnje te erret dhe i lemuar.

Nje dekor i bukur per tu mbajtur ne biblioteke dhe nje kujtim special ne zemer.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: