Prestashop Modules

Bllok Lekure 7001 Colors dhe Stilolaps metalik te personalizuar

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni ngjyra gjate oreve te punes.

Bllok lekure mbi te cilin mund te vendosni emrin e plote, inicialet ose nje tekst te shkurter.

Shoqerohet me stilolapsin metalik i cili gjithashtu personalizohet me emer.

Nje set funksional dhe teper i bukur qe mban urimin tuaj me unik.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: