Dekorues Lepur F

ERD0024

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dekorues shume i kendshem per ambiente tuaja te brendshme

Nje pjate me elefant dhe nje mbajtese per qiri

Material porcelan me gdhendje dhe disa si gure te vegjel dekorues me ngjyra

Permasat 32,5x17x11cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: