Kornize Derry Shfaq më të madhe

Kornize Derry

ZEP0359

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize e cila do te mbledhe momentet tuaja me te bukura

Material plastike me ngjyre kafe, imitim i drurit me 7 foto ne perberje 

Fotot kane permasa te ndryshme dhe e pershtatur per tu varur

Stil i vecante dhe shume dekorues per ambientet tuaja te brendshme

Permasat: 2 foto 10x10cm/ 2 me permasa 10x15cm/ 1 me permasa 13x18/ 1 me permasa 20x20/ dhe 1 me permasa 13x13

E gjithe korniza ka permasa 53x37cm. Printimi i fotove eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: