HUB USB 2.0 4 porta Lule Manhattan Shfaq më të madhe

HUB USB 2.0 4 porta Lule Manhattan

FS0020

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Perse te mos i jepni pak alegri kompiuterit tuaj me keto pota hyrese ne formen e nje tufe lulesh

4 porta hyrese

Lidhja me kompiuterin neperjet fishes se USB

Shpejtesi e madhe transferimi informacioni mbi 480Mps

Tani mund te lidhni sa pajisje deshironi pa penguar punen ne kompiuterin tuaj 

Thjesht futeni ne kompiuter dhe punon

Produkt origjinal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: