Set Kornize dhe Mbajtese bizhu me lule

ZEP0292

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni lule ne nje tjeter forme.

Korniza elegante e punuar ne material resine do sjelli gjalleri

per ambjentet tuaj te preferuara.

Shoqerohet me nje foto zgjedhur nga ju.

Permasat 13 x 18 cm.

Per nje kombinim unik dhurojeni ne set me kutine e bizhuterive

me te njejtin dizajn dhe detaje floreale.

Permasat: 8.5 x 6,5 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: