Fisher Price Qenushi Robot 3 ne 1

PB0176

Leke 8,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Qenushi robot do ti argetoje femijet ne cdo kohe

Me ngjyra terheqese, i markes Fisher Price

Me finksione 3 ne 1 Kerce dhe kendo, Luaj dhe meso, Remix

Mjafton te shtypni barkun, kembet ose cdo buton tjeter dhe argetimi fillon ne moment

E pershtatshme per femijet 9-36 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: