Valixhe me Bojera Primo Superset Tempera

MD0027

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Valixhe me Bojera Primo Superset Tempera

Të përshtatshme për fëmijët parashkollorë dhe nxënësit sepse zhvillojnë aftësitë krijuese të fëmijëve, nuk përmbajnë elementë kimikë të dëmshëm.

Superset Tempera set eshte seti i duhur per te argetuar femijet.
Valixhe me kapak e cila permban:
- 8 kuti nga 60 gram me ngjyra te ndryshme.
- 4 sfyngjere dhe 1 tabaka te vogel per te miksuar bojerat
- 3 penela sfyngjeri Jumbo
- 1 mbulese plastike (mushama)
- 1 Penel Jumbo
dhe instruksionet e perdorimit
Per moshe +3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: